Rybářský bivak na břehu rybníka Vnouček

Naprosto unikátní umístění našeho rybářského bivaku přímo na břehu soukromého rybníka Vnouček vám zajistí nezapomenutelné zážitky.

Poloha rybářského bivaku

Rybářský bivak je položen přímo na břehu rybníka Vnouček s rozlohou 1,5 hektaru a díky tomu budete mít přímý kontakt s naším krásným rybníkem. Sousedy vám budou daňci, mufloni anebo třeba jeleni Milu, kteří jsou hned ve vedlejší oboře. Okolí nabízí unikátní pohled na Blanský les.

Rybářský bivak slouží jako rekreační místo pro všechny náruživé rybáře, kteří chtějí zažít luxus dřevěného bivaku a zároveň mít pod dohledem své rybářské vybavení a nepropásnout ten osudný záběr. Neustále můžete pozorovat divokou zvěř a i přesto mít přímý dohled nad svým koníčkem.

Vybavení rybářského bivaku

Kapacita rybářského bivaku je 4 osoby. V rybářském bivaku je k dispozici elektrická energie.

Dále v bivaku najdete:

  • 3 postele nahoře, 1 postel dole
  • Volný přístup k vodě
  • Rybářská pramice k zakrmování
  • Sprcha dle domluvy v penzionu za poplatek

Cena pronájmu

300 Kč/osoba/noc a 300 Kč/osoba/den za povolenku (pro neubytované 400 Kč), maximální kapacita 4 osoby.

V rybářské chatě jsou vám k dispozici matrace, bez lůžkovin. Po ukončení pobytu je povinnost si po sobě uklidit.

V rybářském bivaku je zákaz kouření a rozdělávání ohně je povoleno pouze na místě tomu určenému. Z bezpečnostních důvodů je rybářský bivak vybaven hasicím přístrojem.

Domácí mazlíčci mají přístup, ale musí být po celou dobu pobytu pod přísnou kontrolou na vodítku. Je zakázán volný pohyb s ohledem na divokou zvěř v okolní oboře.
Parkování v místě je povoleno pouze pro jeden osobní automobil na místě tomu určenému. Další motorová vozidla musí být zaparkována na parkovišti u penzionu Ekofarma Horní Chrášťany.

Smlouva o pronájmu Rybářského bivaku

Co u nás v rybníku můžete chytit?

V našem rybníku máme opravdu trofejní kousky! Kapři v rozmezí 3 – 25kg, kapři koi, amuři či candáti.