Penzion

Stylové ubytování na nově zrekonstruované ekofarmě. Tam, kde jeleni dávají dobrou noc.

Penzion

Původně hospodářská budova nabízí jedinečné půdní prostory, ve kterých jsme vybudovali komfortní apartmánů a pokoje. Pro večerní posezení je možné využít venkovní pergoly s možností grilování, v letních měsících je k dispozici průzračné koupací jezírko s terasou či vyhlídka na oboru.

Celková ubytovací kapacita je 29 osob. Celý areál ekofarmy je oplocen s možností pohybu hostů po téměř celém areálu farmy. Samozřejmostí je parkování přímo u hlavní budovy ekofarmy a pokrytí silnou WiFi. Slušně vychovaní pejsci jsou u nás vítáni za poplatek 150 Kč/noc.

Pobytové balíčky

Vyberte si jeden z našich tematických pobytových balíčků, díky kterému bude váš pobyt na naší ekofarmě nezapomenutelný!

Lovecká chata u rybníka Vnouček

Lovecká chata nabízí unikátní polohu hned vedle soukromého rybníku vnouček v ovocném sadu, uprostřed přírody Jižních Čech, s překrásným výhledem na Blanský les a oboru se zvěří.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj

Komfortní pokoj s vlastní koupelnou a plochou televizí.

Dvoulůžkové pokoje

Dvojice a páry ubytujeme ve stylově vybavených pokojích pro 2 osoby s vlastní koupelnou, plochou televizí a možností připojení k internetu. K dispozici celkem 6 dvoulůžkových pokojů.

Apartmány 4 – 5 osob

Komfortně zařízené apartmá s předsíňkou. Samozřejmostí je vlastní koupelna, plochá televize a také možnost připojení k internetu. Tyto apartmány jsou bez kuchyně.

Apartmány – 6 osob

Komfotní velké apartmá s předsíňkou pro 6 osob celkem (2x apartmán pro 3 osoby). Samozřejmostí je vlastní koupelna, plochá televize a také možnost připojení k internetu. Kuchyňka s dřezem, plotýnkovým vařičem a lednicí.