Lovecká chata u rybníka Vnouček

Lovecká chata nabízí unikátní polohu hned vedle soukromého rybníku vnouček v ovocném sadu, uprostřed přírody Jižních Čech, s překrásným výhledem na Blanský les a oboru se zvěří.

Poloha lovecké chaty

Lovecká chata se nachází v ovocném sadu velmi blízko obory s divokou zvěří jako jsou daňci, mufloni a jeleni Milu. Z chaty je krásný výhled právě do obory na divokou zvěř. Před chatou se rozprostírá rybník Vnouček s rozlohou 1,5 hektaru, ve kterém je v parném horku příjemné koupání. Stejně tak zde najdete ideální místo k rybolovu trofejních ryb, které v rybníce máme.

Ovocný sad je malinký, ale za to plný mnoha druhů ovoce – jablka, hrušky, třešně, švestky a kdoule. Z tohoto ovocného sadu děláme naše domácí výrobky, včetně vyhlášených domácích marmelád.

K dispozici máte terasu umístěnou před rybníkem, na které si můžete vychutnat svou ranní kávu, číst si nebo jen tak relaxovat na sluníčku. V teplých večerech jistě využijete stylové posezení na obrovských kamenech, které jsou rozloženy kolem přírodního ohniště, na kterém si můžete upéct nejen buřty.

Vybavení lovecké chaty

Kapacita lovecké chaty je 5 až 9 osob. K dispozici máte koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, menší kuchyňku pro přípravu snídaní, ale i rozsáhlejších pokrmů. Samozřejmostí je elektrická energie v každém pokoji.

Dále máte k dispozici:

  • Dvě ložnice a půdní podkroví
  • Společenskou místnost s kuchyňským koutem
  • Kuchyňská kamna
  • Terasu s posezením
  • Venkovní ohniště s možností grilování
  • Před chatou je jedno parkovací místo (další auta je možné odstavit v prostoru penzionu Ekofarma Horní Chrášťany)

Cena pronájmu

Obsazení chaty do 5 osob – 3 500 Kč/noc
Obsazení chaty 5 a více osob – 4 500 Kč/noc

V lovecké chatě je zákaz kouření a rozdělávání ohně je povoleno pouze na místě tomu určenému. Z bezpečnostních důvodů je lovecká chata vybavena hasicím přístrojem.
Domácí mazlíčci mají vstup povolen, ale musí být po celou dobu pobytu pod přísnou kontrolou na vodítku. Je zakázán volný pohyb s ohledem na divokou zvěř v okolní oboře.
K lovecké chatě si můžete zakoupit povolenku pro rybolov na rybníce, která Vám bude vydána v penzionu Ekofarma Horní Chrášťany. Pokud máte o rybaření zájem, je potřeba nám dát vědět dopředu, abychom vám rezervovali lovná místa.

 

Smlouva o pronájmu Lovecké chaty

Bezpečností pokyny při užívání