Naši partneři

Zde naleznete partnery naší Ekofarmy Horní Chrášťany, jejichž webové stránky tímto doporučujeme navštívit.

dot. DesignStudio & Tiskárna
Grafické studio a tiskárna zajišťující kompletní tiskový servis již od roku 1995. Tato společnost naší ekofarmě zajišťuje veškeré grafické práce, všechny tiskoviny (letáky, skládačky, brožurky, dopisní papíry a další) nebo také webdesign a správu těchto webových stránek.​

tisknisi.cz
Nejjednodušší online návrh a tisk originálních oboustranných vizitek. Tato společnost naší ekofarmě zajišťuje tisk oboustranných vizitek. Vizitky jsou tištěné ofsetem na kvaliní 350g matnou křídu premium.

Fitex
Design textil pro domov. Kvalitní ložní povlečení, ložní prádlo a prostěradla Jersey od českého výrobce Fitex. Froté program obsahuje froté ručníky a osušky, příjemné i hebké na dotek. Fitex naší ekofarmu kompletně vybavil kvalitní ložním povlečením, prostěradly, matracemi a ručníky.

FunMio
Děláme párty, které každý chce. Máme pro Vás hotové firemní i soukromé párty.

Vinotéky Zlaté Bobule
Víno dělá život, tak ho žijte s námi.

Lucistnice.cz
Nový rozměr tradiční lukostřelby. Provozujeme střelnice na historických jarmarcích, městských slavnostech a v sezoně pravidelně i na hradech a zámcích.

NORDIC WALKING
Hluboká nad Vltavou - Pojďte se s námi projít nejen v okolí Hluboké nad Vltavou. Pro příznivce zdravého a aktivního životního stylu je zde naše nabídka Nordic Walking pod vedením vyškolených instruktorů.

Recall s.r.o.
Velkoobchod příslušenství pro mobilní telefony, tablety, počítače a GPS navigace.

ML security
Náš dodavatel zabezpečení a správce kamerového systému.

Rezervace

na telefonu +420 602 147 101
e-mailu ekofarma.chrastany@seznam.cz
nebo využijte rezervační formulář

Ekofarma Horní Chrášťany
Horní Chrášťany 43
384 11 Netolice

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím