Ekofarma Horní Chrášťany

Příjemné prostředí, klidná relaxace uprostřed krásné přírody a vynikající pokrmy z místních produktů. To je Ekofarma Horní Chrášťany.

Užijte si klid a pohodu v rozlehlém areálu ekofarmy, která se nachází mezi Netolicemi a Prachaticemi v malebné přírodě jižních Čech. Celý areál se skládá z hlavní budovy, kde je zajištěno ubytování, dále pak jsou zde  venkovní pergoly s rybníčkem, obory s chovem jelení, mufloní a dančí zvěře a v neposlední řadě z lovecké chatky, která je postavena hned vedle obory se zvěří.

Obora se zvěří

Dominantou Ekofarmy Horní Chrášťany je bez pochyby obora se zvěří, která se nalézá jen několik metrů od hlavního objektu ekofarmy. Můžete zde nerušeně pozorovat jeleny, srnky, daňky a muflony. Sledovat je můžete také z místního posedu.

Vyhlídka, jídelna, jezírko

Pro děti je k dispozici společenská místnost s hračkami, z které stoupají schody na vyhlídkovou věžičku, která poskytuje výhled na celý areál ekofarmy a daleké okolí. Stravování je zajištěno v rozlehlé a stylové jídelně s ratanovým nábytkem, včetně kuchyně s barem. Dále máte možnost využít našeho malého fitness koutku.

Více fotogafií

Pergola s venkovní kuchyní

Máte rádi teplé letní večery spojené s vůní skvěle propečeného a šťavnatého masa? V tom případě můžete využít venkovní pergolu s otevřenou venkovní kuchyní a grilem přímo před ekofarmou! Ke grilovanému masíčku rádi zajistíme soudek piva dle libosti a výčepní zařízení.

Více fotografií

Projížďky na koních

Nově také zajistíme zájemcům, kteří mají rádi výhled z koňského sedla ve nedaleké obci Lužice projížďky na koních! Užijte si pohled na Blanský les ze sedla krásného koně.

Sauna

Po vynikající večeři nebo náročném dni, máte možnost zrelaxovat v místní sauně, která je situována jen pár kroků od Vašeho pokoje.

Více fotografií

Školící místnost

Naše ekofarma je ideální možností pro využítí na firemní akce, školení, semináře či pro setkání myslivců, přátel a rodinných oslav nebo svateb! Ozvěte se nám, rádi Vám zpracujeme kompletní nabídku na míru! Kapacita školící místnosti je max.do 40 osob. Ostatní akce max. 50 osob.

Rezervace

na telefonu +420 602 147 101
e-mailu ekofarma.chrastany@seznam.cz
nebo využijte rezervační formulář

Ekofarma Horní Chrášťany
Horní Chrášťany 43
384 11 Netolice

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Rozumím